Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

„Nie cudzą, ale swoją ścieżką…” - 2020

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Chmielniku

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie kompetencji społecznych młodzieży , jak umiejętności pracy w grupie, planowania, organizowania i autoprezentacji, co pozwoli określić im swoje mocne i słabe strony oraz wzmocni wiarę we własne siły.

Odbiorcy projektu:

Grupa min. 19 osób w wieku 13-19 lat z Gminy Chmielnik

Opis projektu:

Tematem wiodącym projektu jest „poszukiwanie swojej ścieżki”, czyli odnajdywanie siebie w nieznanych dotychczas aktywnościach. Projekt podzielony jest na 6 bloków tematycznych: film, teatr, taniec, fotografia, malarstwo, „zamiana ról”, w których młodzież będzie próbować swoich sił przed kamerą, na scenie, w tańcu, z aparatem fotograficznym, z pędzlem i ołówkiem, wkrętarką, młotkiem i maszyną do szycia. Będą doświadczać tego na swój własny, aktywny sposób i odkrywać artystyczne ścieżki. Młodzi przygotują: film, przedstawienie, widowisko taneczne, wystawę prac artystycznych i fotografii. Zrealizują dwudniowy wyjazd integracyjny w Bieszczady, wyjazd do teatru w Krakowie, dwudniowy plener malarski w Beskidach Wyspowych i plener fotograficzny w Rzeszowie. Odbędzie się event półmetkowy i świętowanie projektu.

Budżet projektu: 52 000,00 zł

Dotacja: 39 900,00 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Chmielniku

Miejscowość: Chmielnik

Ulica, nr domu i lokalu: 50

Kod pocztowy i Poczta: 36-016 Chmielnik

Województwo: podkarpackie

Powiat: rzeszowski

Adres strony internetowej: –

„Nie cudzą, ale swoją ścieżką…”

Chmielnik 50, 36-017, Polska

Więcej