Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

RobinSonad 7 – Be the change! - 2020

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Kozłowie

Cel:

Celem projektu jest rozwój kompetencji społecznych młodzieży, przy zwróceniu uwagi na kluczowe wartości, nauka empatii, pokazanie, że młodzi mają realny wpływ na światowe problemy.

Odbiorcy projektu:

Grupa 25 osób w wieku 13 – 19 lat

Opis projektu:

Motywem przewodnim projektu jest podróż – doświadczenie, które jednocześnie uczy i bawi. Młodzi poznając kulturę, historię i kuchnię poszczególnych krajów (m.in. Francji, Demokratycznej Republiki Konga, Japoni, Brazylii, USA, Polski) będą poznawać także ich problemy i podejmować działania przeciwdziałające im. W ramach projektu powstanie reportaż w telewizji TVP 3 Kraków, plakaty informacyjne, artykuły na stronach internetowych oraz w gazetach lokalnych, wycieczka, rozrywkowe wydarzenia lokalne, musical, stroje, kulinaria, zdjęcia pamiątkowe, filmy, posty na Facebooku, posty na Instagramie, mural na ścianie budynku GOK, śpiewnik „Hej Wesele” i wystawa „(Nie)zapomniane”. Zwieńczeniem projektu będzie tradycyjne, staropolskie wesele na wzór „Wesela” Wyspiańskiego oraz odsłonięcie muralu.

Budżet projektu: 41 500,00 zł

Dotacja: 35 000,00 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Kozłowie

Miejscowość: Kozłów

Ulica, nr domu i lokalu: Kozłów 213

Kod pocztowy i Poczta: 32-241 Kozłów

Województwo: małopolskie

Powiat: miechowski

Adres strony internetowej: –

RobinSonad 7 – Be the change!

Kozłów 213, 32-241 Kozłów, Polska

Więcej