Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Aktywni, zdrowi, wyjątkowi! - 2020

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Miłośników Aktywności

Cel:

Celem projektu jest rozwój umiejętności społecznych młodzieży, poprzez realizację różnych działań wolontariackich, organizowanie publicznych prezentacji i degustacji zdrowej żywności, rozwój umiejętności marketingowych.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku 13 – 17 lat

Opis projektu:

Tematem przewodnim projektu jest promocja aktywności i zdrowego trybu życia, skupiając działania młodzieży na organizacji przedsięwzięć – eventów. Pierwsze działania to zorganizowanie i odbycie trzech krótkich warsztatów szkoleniowych, które pomogą zrealizować kolejne działania: kolarski (bezpieczna organizacja rajdów, podstawy napraw roweru); Savoir-vivre (jak dobrze wyglądać i świetnie się prezentować publicznie), ogrodniczy (przygotowanie i utrzymanie ogrodu w tym sensorycznego). Ponadto młodzi stworzą „przytulne miejsce spotkań” z ogrodem sensorycznym, ławeczką szczęścia oraz ogródkiem jarzynowym, zorganizują ekologiczno-muzyczną zabawę, zorganizują 3 rajdy rowerowe i charytatywny bieg po zdrowie, zawsze z eko grilem. Finałem projektu będzie prezentacja „przytulnego miejsca spotkań” i ogrodów wraz z plenerową dyskoteką i degustacją prostych potraw przygotowanych przez młodzież we wrześniu 2021.

Budżet projektu: 50 015,00 zł

Dotacja: 40 000,00 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Miłośników Aktywności

Miejscowość: Lipnica Górna

Ulica, nr domu i lokalu: Lipnica Górna 26

Kod pocztowy i Poczta: 32-724 Lipnica Górna

Województwo: małopolskie

Powiat: bocheński

Adres strony internetowej: –

Aktywni, zdrowi, wyjątkowi!

Lipnica Górna 26, 32-724 Lipnica Murowana, Polska

Więcej