Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Zbrodnia idealna – czyli jak nauczyć się organizacji, współpracy i działania pod wpływem stresu. - 2020

Realizowany przez:

Myślenickie Towarzystwo Kultury

Cel:

Celem projektu jest rozwój kompetencji społecznych młodzieży, wzmocnienie umiejętności zjednywania sobie innych, umiejętności komunikacyjnych i współpracy zarówno z osobami tworzącymi projekt jak również z osobami z różnych instytucji oraz nauczenie młodych ludzi jak funkcjonować i radzić sobie ze stresem.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 osób w wieku 14 – 19 lat z Gminy Myślenice

Opis projektu:

Tematem wiodącym projektu jest DZIAŁANIE. Projekt zakłada stworzenie gry terenowej edukacyjno – detektywistycznej na terenie Myślenic, pokazującej miasto z perspektywy młodzieży, przez pryzmat ich zainteresowań, problemów, poszukiwaniu rozwiązań, pasji w wersji papierowej, jak i stworzenie gry w wersji strony internetowej (zawierającej teksty, fotografie, zapisy audio, filmy) oraz przygotowanie wystawy zdjęć i nagranie filmu z etapów tworzenia projektu. Oznaczenia miejsc gry pojawią się w realnej przestrzeni jako kody QR, odsyłając do strony www. Młodzi stworzą swoją własną ofertę edukacyjną budując miejsca do tego przeznaczone, pozwalając innym młodym ludziom podejmować nowe wyzwania – pisanie scenariuszy, budowanie fabuły, tworzenie działań edukacyjnych.

Budżet projektu: 36 750,00 zł

Dotacja: 28 350,00 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Myślenickie Towarzystwo Kultury

Miejscowość: Myślenice

Ulica, nr domu i lokalu: Rynek 27

Kod pocztowy i Poczta: 32-400 Myślenice

Województwo: małopolskie

Powiat: myślenicki

Zbrodnia idealna – czyli jak nauczyć się organizacji, współpracy i działania pod wpływem stresu.

Rynek 27, 32-400 Myślenice, Polska

Więcej