Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Mały Książę z gminy Dolsk - 2020

Realizowany przez:

Ogólnopolskie Stowarzyszenie z Muzyką do Ludzi

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie i wzmocnienie kompetencji społecznych młodych ludzi, skoncentrowanych na: pracy zespołowej, planowaniu, realizowaniu planów zgodnie z harmonogramem, nawiązywaniu kontaktów z osobami z różnych profesji i instytucji, pokonywaniu nieśmiałości i rozwijaniu wiary we własne siły.

Odbiorcy projektu:

Grupa min. 15 osób w wieku 13-19 lat z gminy Dolsk

Opis projektu:

Osią projektu jest przygotowanie przez młodzież spektaklu „Mały Książę”. Dojście do premiery poprzedzone jest nie tylko próbami, ale poznawaniem różnych obliczy teatru poprzez zaplanowane wyjazdy na spektakle oraz warsztaty sztuki teatralnej, spotkania z ludźmi teatru oraz cykl spotkań z gośćmi z daleka i bliska, analogią spotkań Małego Księcia. Na bazie zdobytych doświadczeń młodzi będą grać, kreować swoje postacie, ale też wymyślać i wypracowywać scenografię, kostiumy, oświetlenie, udźwiękowienie. Będą planować i organizować wyjazdy i spotkania, moderować spotkania z gośćmi. Będą prezentować, chwalić się działaniami w projekcie korzystając ze szkolnej telewizji, przygotowywać posty na media społecznościowe oraz do tygodnika TZŚ.

Budżet projektu: 50 000,00 zł

Dotacja: 39 200,00 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Ogólnopolskie Stowarzyszenie z Muzyką do Ludzi

Miejscowość: Nowieczek

Ulica, nr domu i lokalu: Maliny 26

Kod pocztowy i Poczta: 63-140 Nowieczek

Województwo: wielkopolskie

Powiat: śremski

Adres strony internetowej: –

Mały Książę z gminy Dolsk

Maliny 26, 63-140 Nowieczek, Polska

Więcej