Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzież bez konserwantów - 2020

Realizowany przez:

Dom Kultury w Rajgrodzie

Cel:

Celem projektu jest wzrost pewności siebie i wiary w swoje możliwości, nauka skutecznego planowania i realizacji działań, zaistnienie w lokalnej społeczności, otwarcie młodzieży na siebie i innych przez współpracę z instytucjami, nauka pracy w grupie. Celem projektu jest również stworzenie warunków do rozwoju oraz tworzenia własnych inicjatyw wśród młodzieży.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15-20 osób w wieku 14-17 lat z gminy Rajgród

Opis projektu:

Głównym tematem spinającym działania w projekcie jest szeroko pojęta ekologia, recykling, ogrodnictwo. Pierwsze działania projektowe to działania integracyjne, organizacyjne, cykl szkoleń/warsztatów, jak warsztaty zielarskie, renowacji starych mebli, kurs tworzenia murali/graffiti, warsztaty z kuchennego recyklingu, warsztaty z makramy przeplatane działaniami akcyjnymi, zbiórki wielkogabarytowej, renowacji mebli, wykonania ozdób do wnętrza klubu młodzieżowego, czy założenia ziołowego ogrodu herbaty. Finalnym efektem działań młodzieży ma być uroczyście założony Klub młodzieżowy w Rajgrodzie.

Budżet projektu: 39 654,00 zł

Dotacja: 38 154,00 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Dom Kultury w Rajgrodzie

Miejscowość: Rajgród

Ulica, nr domu i lokalu: Warszawska 9

Kod pocztowy i Poczta: 19-206 Rajgród

Województwo: podlaskie

Powiat: grajewski

Adres strony internetowej: –

Młodzież bez konserwantów

Szkolna 24, 19-206 Rajgród, Polska

Więcej