Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Holograficzny teatr plenerowy - 2020

Realizowany przez:

Fundacja Wspierania Rozwoju Lokalnego Van Pur

Cel:

Głównym celem projektu jest umocnienie wiary we własne siły młodych ludzi, odkrycia swoich mocnych i słabych stron, zwiększenia umiejętności nawiązywania relacji, pracy w grupie, planowania i przewidywania skutków swoich działań.

Odbiorcy projektu:

Grupa 17 osób w wieku 16-18 lat z Gminy Rakszawa

Opis projektu:

Oś tematyczna projektu jest bezpośrednio związana z przygotowaniem przez młodzież przedstawienia holograficznego. W pierwszym okresie pracy, grupa pozna się, zintegruje, wyznaczy sobie role i zadania. Na tym etapie młodzi zdobędą niezbędną wiedzę i umiejętności, odbędą kilkugodzinne szkolenie i konsultacje ze specjalistami od choreografii. Kolejne działania to opracowanie i wybór scenariuszy do przedstawień, nagranie hologramów, wykonanie postaci holograficznych, nauka poruszania się i mówienia z hologramami, budowa muszli koncertowej w technice szkieletu geodezyjnego. W wyniku realizacji projektu powstaną trzy krótkie oraz finalny spektakl holograficzny zaprezentowany przez młodych na deskach muszli koncertowej wraz z wystrojem.

Budżet projektu: 58 970,00 zł

Dotacja: 40 000,00 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Fundacja Wspierania Rozwoju Lokalnego Van Pur

Miejscowość: Rakszawa

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Środkowa 340

Kod pocztowy i Poczta: 37-111 Rakszawa

Województwo: podkarpackie

Powiat: łańcucki

Adres strony internetowej: brak

Holograficzny teatr plenerowy

Brzeziny. Zespół śpiewaczy, 340, 37-111 Rakszawa, Polska

Więcej