Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

F@nARTystyczni - 2020

Realizowany przez:

Miejski Ośrodek Kultury w Sławkowie

Cel:

Celem projektu jest pobudzenie wrażliwości twórczej i ukazanie kreatywności młodzieży, dzięki działaniom artystyczno-dziennikarskim, włączającym społeczność lokalną. Celem jest również zdobycie i rozwinięcie przez młodzież umiejętności związanych z tworzeniem i przekazywaniem treści i obrazów.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 osób w wieku 13 -19 lat ze Sławkowa

Opis projektu:

Tematem wiodącym projektu będzie stworzenie pełnometrażowego filmu o dniu, w którym na świecie przestaje istnieć internet. Istne sience – fiction – scenariusz, w który młodzi ukażą ludzkie zachowania, rzeczywistość, w której społeczeństwo musi nauczyć się żyć – tak jak żyli nasi przodkowie kilkadziesiąt lat temu. Młodzież weźmie udział w warsztatach z zakresu promocji, organizacji Debat Oksfordzkich, warsztatów z pisania kreatywnego scenariusza, realizacji obrazu filmowego i języka filmu oraz odwiedzą studio filmowe i telewizję. Młodzi zorganizują grę terenową na Noc Muzeów z użyciem kodów QR, wyjadą na duże wydarzenie ogólnopolskie i zrelacjonują je, przeprowadzą wywiady dotyczące roli Internetu w funkcjonowaniu naszego społeczeństwa.

Budżet projektu: 50 500,00 zł

Dotacja: 40 000,00 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Miejski Ośrodek Kultury w Sławkowie

Miejscowość: Sławków

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Młyńska 14

Kod pocztowy i Poczta: 41-260 Sławków

Województwo: śląskie

Powiat: będziński

Adres strony internetowej: mok.slawkow.pl

F@nARTystyczni

Młyńska 14, 41-260 Sławków, Polska

Więcej