Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Zielona Alternatywa - 2020

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Przyjaciele Wronia

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie umiejętności społecznych młodzieży, tak aby umocnili samodzielność, pewność w działaniu, samorządność, satysfakcję z misji jaką pełnią. Młodzi rozwiną umiejętności decydowania i podejmowania ryzyka, przewidywania skutków i korekty błędów, współpracy i odpowiedzialności za innych i za wspólny cel.

Odbiorcy projektu:

Grupa 16 osób w wieku 13-15 lat z obwodu szkół podstawowych w Jarantowicach i Zieleniu

Opis projektu:

Tematem wiodącym jest budowanie świadomości w zakresie postaw proekologicznych wśród mieszkańców powiatu wąbrzeskiego. Grupa młodzieży swoimi działaniami upowszechnia i propaguje postawy proekologiczne i pozytywne wzorce zachowań, przygotuje 2 strefy relaksu przy szkołach podstawowych w Jarantowicach i Zieleniu, przygotuje spektakl profilaktyczny lub debatę oksfordzką, opracuje kalendarz na rok 2022 dokumentujący działania projektowe, pamiątkowe albumy, filmiki, artykuły w prasie, blog, ulotki, logo projektu, kwietne łąki, zasadzenia w lasach. Młodzi promując edukację ekologiczną przygotują ponadto grę dydaktyczną i plansze dydaktyczne.

Budżet projektu: 66 760,00 zł

Dotacja: 40 000,00 zł

Rocznik: 2020

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Przyjaciele Wronia

Miejscowość: Wronie

Ulica, nr domu i lokalu: Wronie 27 m. 9

Kod pocztowy i Poczta: 87-200 Wronie

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: wąbrzeski

Adres strony internetowej: http://wronie.org

Zielona Alternatywa

Wronie 27, 87-200, Polska

Więcej