Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kulturalne połowy - 2019

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim

Cel:

Rozwój umiejętności pozyskania wsparcia społecznego przez nawiązywanie nowych relacji międzyludzkich i instytucjonalnych, a także rozwój umiejętności pracy w grupie. Projekt rozwinie u uczestników umiejętność dialogu i współpracy, pozwoli rozbudzić przynależność lokalną. Pomoże rozbudzić kreatywność i umiejętność twórczej współpracy.

Odbiorcy projektu:

12 mieszkanek i mieszkańców Gminy Ustronie Morskie w wieki 13-19 lat, uczniowie miejscowej Szkoły Podstawowej, oraz jej absolwenci.

Opis projektu:

Osią projektu są działania z zakresu szeroko pojętych działań plastycznych, na których będą rozwijane nie tylko umiejętności twórcze, ale także zostanie umożliwiony kontakt z instytucjami ważnymi dla lokalnego środowiska oraz z lokalnymi twórcami. Ponadto będzie można realizować wspólnie wyznaczone cele – organizacja prezentacji i promocja twórczości własnej w przestrzeni Gminnego Ośrodka Kultury, w przestrzeni publicznej Gminy Ustronie Morskie, w Szkole Podstawowej w Ustroniu, w świetlicach wiejskich, w Urzędzie Gminy. Całość działania będzie wypływała z rytmu pracy warsztatowej uzupełnianego spotkaniami z lokalnymi twórcami. W projekcie udział weźmie 12 mieszkanek i mieszkańców Gminy Ustronie Morskie w wieku 13-19 lat.

Budżet projektu: 12 235,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim

Miejscowość: Ustronie Morskie

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Nadbrzeżna 20

Kod pocztowy i Poczta: 78-111 Ustronie Morskie

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: kołobrzeski

Adres strony internetowej: http://ustronie-morskie.pl

Kulturalne połowy

Wojska Polskiego 5, 78-111 Ustronie Morskie, Polska

Więcej