Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Tak to widzę - 2019

Realizowany przez:

Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej

Cel:

Celem jest rozwiniecie umiejętności pracy w grupie oraz zdobycie umiejętności pozyskiwania partnerów (innych osób, instytucji, firm, samorządu) do wsparcia swoich działań.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu są młodzi ludzie w wieku od 13 do 19 lat, mieszkańcy Chodzieży, zarówno osoby, które brały już udział w projektach “Równać Szanse”, jak i osoby niezaangażowane wcześniej w takie przedsięwzięcia.

Opis projektu:

Uczestnicy projektu wykonają 12 fotografii z zainscenizowanymi scenkami dotyczącymi ich miasta. Sami ustalą co się na tych zdjęciach znajdzie, co jest dla nich ważne, a dotyczy rodzinnej miejscowości i ich życia w niej. Da im to szansę na spojrzenie na swoją miejscowość i środowisko w nowy, inny sposób. Do udziału w sesjach fotograficznych zaproszą według potrzeb wybranych przez siebie gości, np. rodziców, dziadków, znajomych. Samodzielnie poszukają miejsc do wykonania poszczególnych zdjęć i rekwizytów, scenografii do nich. Niezbędne do tego będzie nawiązanie kontaktu i uzyskania wsparcia od innych osób, instytucji lub firm. Wymyślenie każdej ze scenek, jej zaaranżowanie i sfotografowanie wymagać będzie dużej kreatywności i wielu umiejętności. Pozwoli to odkryć lub zaprezentować uczestnikom projektu swoje talenty i mocne strony. Podczas podsumowania projektu zostaną zaprezentowane efekty działań w formie wystawy zdjęć. Będą one wydane również w formie kalendarza na kolejny rok.

Budżet projektu: 10 025,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej

Miejscowość: Chodzież

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Paderewskiego 2

Kod pocztowy i Poczta: 64-800 Chodzież

Województwo: wielkopolskie

Powiat: chodzieski

Adres strony internetowej: www.tmzch.chodziez.pl

Tak to widzę

Wiosny Ludów 2, 64-800 Chodzież, Polska

Więcej