Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Nawet pod prąd - 2019

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Świątkach

Cel:

Uaktywnienie młodych ludzi, wyzwolenie przekonania o tkwiących w nich znacznie wyższych możliwościach. Podniesienie kompetencji poznawczych, wypracowanie reguł działania w grupie, szlifowanie kanałów komunikacyjnych, uświadomienie realnej zależności między decyzją a jej konsekwencjami (budzenie odpowiedzialności) i nauczenie realnego, racjonalnego planowania działań.

Odbiorcy projektu:

Uczestnicy projektu – osoby w wieku 13-14 lat, mieszkające na terenie Gminy Świątki.

Opis projektu:

Głównymi działaniami projektu są organizacja spotkań uczestników projektu, gromadzenie materiałów i informacji potrzebnych do realizacji projektu; organizacja spotkania z Krzysztofem Petkiem autorem powieści przygodowych dla młodzieży, dziennikarzem, instruktorem survivalu i organizatorem wypraw, przekazanie informacji niezbędnych do przygotowania od strony organizacyjnej i formalnej biwaków survivalowych; przygotowanie od strony organizacyjnej i formalnej biwaku survivalowego, nawiązanie kontaktu z Nadleśnictwem Kudypy oraz z Leśnictwem Różanka w celu wyznaczenia miejsca organizacji biwaków i udzielenie pozwolenia na prowadzenie działań. Młodzież zorganizuje dwa biwaki survivalowe a na koniec zorganizuje spotkanie podsumowujące projekt, omówienie sukcesów i porażek, uczestnicy przedstawią raporty oraz wnioski z przeprowadzonych działań.

Budżet projektu: 10 950,00 zł

Dotacja: 6 900 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Świątkach

Miejscowość: Świątki

Ulica, nr domu i lokalu: Świątki 5A

Kod pocztowy i Poczta: 11-008 Świątki

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: olsztyński

Adres strony internetowej: www.bibliotekaswiatki.pl

Nawet pod prąd

94, DW530, 11-008 Świątki, Polska

Więcej