Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzieżowa Pozytywka - 2019

Realizowany przez:

Dom Kultury w Orzyszu

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie wśród grupy młodych ludzi kompetencji społecznych warunkujących efektywność radzenia sobie w sytuacjach ekspozycji społecznej, swobodne wyrażanie siebie i kreowanie swojego wizerunku oraz odwagi w podejmowaniu własnych decyzji

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 uczniów szkoły podstawowej i liceum w Orzyszu (13-19 lat).

Opis projektu:

Tematem projektu jest muzyka. To młodzież zdecyduje, jaką muzykę usłyszy realizując projekt. Działania, które realizowane będą mogli odtwarzać wielokrotnie, będą to umiejętności, które przydadzą się młodzieży w wielu innych działaniach. Główne działania projektu skupią się wokół trzech modułów: LED show, bodypaintingu i animacji. Praca własna zostanie poprzedzona warsztatami wprowadzającymi. Efekty planowane do osiągnięcia to przede wszystkim zaszczepienie w młodzieży pasji, chęci do przekraczania własnych granic, otwartości umysłu, pracy w grupie i zaangażowania w podjęte działania.

Budżet projektu: 10 175,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Dom Kultury w Orzyszu

Miejscowość: Orzysz

Ulica, nr domu i lokalu: Wojska Polskiego 5

Kod pocztowy i Poczta: 12-250 Orzysz

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: piski

Adres strony internetowej: http://www.dkorzysz.pl/

Młodzieżowa Pozytywka

Rynek 3, 12-250 Orzysz, Polska

Więcej