Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Za 5 minut XXII wiek - 2019

Realizowany przez:

Ośrodek Kultury w Miłkach

Cel:

Rozwinięcie poczucia sprawstwa i samorealizacji tego że w małej miejscowości można robić wielkie rzeczy możliwość poznania świata oraz siebie.

Odbiorcy projektu:

W projekcie weźmie udział 12 osób zamieszkujących w Gminie Miłki.

Opis projektu:

Tematem wiodącym jest stworzenie przez młodzież filmów edukacyjnych, które to w niestandardowy sposób mają ukazać problemy np.: agresja, uzależnienia ekologia. Młodzież wzoruje się na Youtuberze – Reżyser Życia, swoim idolu. Liderami projektu jest młodzież, która po przeprowadzeniu niezbędnych działań polegających na tworzeniu, zaplanowaniu, zorganizowaniu, oraz wdrożeniu w życie kolejnych etapów projektu, stworzy 5 filmów odpowiadających na ich potrzeby. Uczestnicy chcą poprzez projekcję swoich filmów, zmotywować społeczeństwo do zmiany myślenia, chcąc aby ludzkość weszła w XXII wiek z innymi wartościami d o czego nawiązuje nazwa projektu. Aktorami będą uczestnicy projektu, którzy po poznaniu gry aktorskiej pisania scenariuszy podczas wyjazdu warsztatowego do Wytwórni Filmów samodzielnie zajmą się ich obróbką. Podczas wyjazdu odkryją tajniki tworzenia filmów, obsługi kamery, programu do montażu, oraz odwiedzą studio telewizji. W projekcie przewidziane jest spotkanie z grupą młodzieży, która brała udział w projekcie Równać Szanse i wymiana doświadczeń. Wyjazdy i spotkania młodzież zorganizuje samodzielnie, badając starannie rynek ofert.

Budżet projektu: 10 625,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Ośrodek Kultury w Miłkach

Miejscowość: Miłki

Ulica, nr domu i lokalu: Szkolna 1b

Kod pocztowy i Poczta: 11-513 Miłki

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: giżycki

Adres strony internetowej: okmilki.pl

Za 5 minut XXII wiek

Szkolna 1b, 11-513 Miłki, Polska

Więcej