Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Retro Butik - 2019

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Korczynie

Cel:

Rozwijanie kompetencji społecznych młodzieży, poznawanie swoich mocnych i słabych stron, poznawanie nowych ludzi i instytucji, zjednywanie sobie partnerów do współpracy. Rozwijanie swoich zainteresowań i działań twórczych. Nauka pracy w zespole i właściwe jej planowanie.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku od 13 do 19 r. życia (15 osób), uczniowie kl. VII i VIII szkoły podstawowej, z terenu Nowego Korczyna i okolicy.

Opis projektu:

Głównymi działaniami będą zajęcia z młodzieżą: ćwiczenia, wyjazdy edukacyjne, zajęcia w terenie, święto projektu. Uczestnicy projektu zapoznają się z historią regionu i poprzez jej pryzmat poznawać będą trędy w modzie od czasu przez siebie wyznaczonego do współczesności. Na zajęciach poznają sposoby redagowania tekstu, wykonywania zdjęć do żurnala, opracowania wystawki modeli z opisem strojów. Mogą sami być modelami. Zgromadzą różne stroje z wybranych czasów, jak również będą projektować modele, urządzać butik, w którym wymieniać się mogą swoimi ubiorami. Poznają różne ciekawe osoby, które wspierać ich będą w realizacji zadań. Przeważała będzie samodzielna praca w zmieniających się grupach. Uczestnicy po zaplanowaniu, sami organizować będą wyjazdy edukacyjne, wynajmować autokar, przygotowywać katering i rezerwować bilety. Zorganizują święto projektu, czyli pokaz mody retro. Na tę uroczystość zaproszą gości, przygotują poczęstunek, ognisko i poprowadzą imprezę.

Budżet projektu: 19 400,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Korczynie

Miejscowość: Nowy Korczyn

Ulica, nr domu i lokalu: Tarnowska 5

Kod pocztowy i Poczta: 28-136 Nowy Korczyn

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: buski

Adres strony internetowej: http://nowykorczyn.pl

Retro Butik

Tarnowska 5, 28-136 Nowy Korczyn, Polska

Więcej