Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Teens for teens - 2019

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Pilchowicach

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie umiejętności społecznych młodych ludzi (pracy w grupie, pracy indywidualnej, planowania i organizacji czasu, organizacji wydarzeń kulturalnych, relacji z dorosłymi, wiary we własne siły i możliwości). Cel projektu odpowiada na zgłaszane przez młodzież – potrzeby, które zaobserwowano podczas pracy z nimi i zdefiniowano podczas przeprowadzonych diagnoz.

Odbiorcy projektu:

15 osób, które działały w minionej edycji Równać Szanse, głównie uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych i pierwszoklasiści szkół średnich. Zamieszkują Gminę Pilchowice, pochodzą z prawie każdego z siedmiu sołectw Gminy.

Opis projektu:

Tematem przewodnim projektu jest zorganizowanie młodzieżowego eventu z konkursami, ścianką foto, bubble tea, wyrzutem kolorów i zabawą z dj. Główne działania skoncentrowane będą wokół zgłębienia specyfiki pracy przy organizowaniu wydarzeń kulturalnych. Projekt ma także zaprzeczyć panującemu przekonaniu, że dzisiejsza młodzież nie udziela się, tylko ucieka w wirtualny świat.

Budżet projektu: 12 240,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Pilchowicach

Miejscowość: Wilcza

Ulica, nr domu i lokalu: Karola Miarki 123

Kod pocztowy i Poczta: 44-189 Wilcza

Województwo: śląskie

Powiat: gliwicki

Adres strony internetowej: www.gok.pilchowice.pl

Teens for teens

Karola Miarki 115, 44-189 Wilcza, Polska

Więcej