Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

WyGRAni2 - 2019

Realizowany przez:

Miejska Biblioteka Publiczna w Sławkowie

Cel:

Celem projektu jest prowadzenie i rozwój powstałego w trakcie pierwszego projektu Klubu Gier Planszowych w Bibliotece. Poprzez różne działania młodzież zaspokaja potrzebę samorealizacji, pracy w grupie i poczucie przynależności. Uczestnicy rozwiną kompetencje społeczne, organizacyjne i komunikacyjne.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami będzie w większości młodzież biorąca udział w pierwszej edycji projektu „WyGRAni” w wieku 13-19 lat, z 2 szkół podstawowych i 1 licealnej zlokalizowanych na terenie Sławkowa (15 osób).

Opis projektu:

Spotkania związane z poszerzeniem i rozwojem działalności Klubu Gier Planszowych: warsztaty malowania figurek z planszówek, warsztaty tworzenia scenariusza gry plenerowej. Młodzi zorganizują także Bal Planszówkowy dla dzieci z przedszkola. Zakończeniem wszystkich działań będzie wielki finał w trakcie którego zostanie zaprezentowana stworzona przez uczestników gra plenerowa w którą każdy będzie mógł zagrać. Zwycięzcy otrzymają dyplomy i nagrody (m.in. kalendarze wykonane przez uczestników projektu).

Budżet projektu: 10 235,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejska Biblioteka Publiczna w Sławkowie

Miejscowość: Sławków

Ulica, nr domu i lokalu: ul. gen. Wł. Sikorskiego 4

Kod pocztowy i Poczta: 41-260 Sławków

Województwo: śląskie

Powiat: będziński

Adres strony internetowej: mbp.slawkow.pl

WyGRAni2

Generała Władysława Sikorskiego 4, 41-260 Sławków, Polska

Więcej