Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

MKO – Młodzieżowy Komitet Organizacyjny - 2019

Realizowany przez:

Towarzystwo Przyjaciół Ucznia Horyzont

Cel:

Stworzenie młodzieży przestrzeni i możliwości do autentycznego działania, rozwoju kompetencji społecznych i obywatelskich oraz odniesienia osobistego sukcesu.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12-16 uczniów klas VII i VIII SP z Sierakowic mieszkających na terenie Sierakowic oraz kilku mniejszych osad w pobliżu.

Opis projektu:

MKO przygotuje otwartą dla lokalną społeczność imprezę masową, podczas której uczniowie obu szkół zaprezentują po co najmniej 5 osiągnięć (występy, wystawy, filmy itp.), MKO podsumuje, ewaluuje i rozliczy PRE. MKO do pracy wykorzysta udost. przez wnioskod. platf. elektroniczną do pracy w chmurze (komunikacja, udostępnienie i wspólna praca na plikach, własny serwer poczty itp.). MKO stworzy i poprowadzi fanpage na FB i będzie prowadził prom. wyd. UP będą potrafili sami wyznaczać ważne dla siebie cele i skutecznie je realizować, nauczą się naw. i prowadzenia kontaktów z ludźmi i instytucji, nabędą doświadczenia w publicznym prezentowaniu swoich dokonań, będą mieli okazję poczuć osobisty sukces.

Budżet projektu: 13 070,00 zł

Dotacja: 8 500,00 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Towarzystwo Przyjaciół Ucznia Horyzont

Miejscowość: Sierakowice

Ulica, nr domu i lokalu: Spacerowa 14

Kod pocztowy i Poczta: 83-340 Sierakowice

Województwo: pomorskie

Powiat: kartuski

MKO – Młodzieżowy Komitet Organizacyjny

Spacerowa 14, 83-340 Sierakowice, Polska

Więcej