Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Miasteckie smaki - 2019

Realizowany przez:

Biblioteka Publiczna w Miastku

Cel:

Celem głównym projektu jest zebranie i opracowanie materiałów do publikacji, ale zwiększenie umiejętności pozwalających na analizę swoich słabych i mocnych stron.

Odbiorcy projektu:

15 osobowa grupy młodzieży w wieku 13-19 lat.

Opis projektu:

Mieszkańcy gminy Miastko pochodzą z różnych części Polski. Dużą grupę stanowi ludność napływowa z terenów byłej Polski Wschodniej, inną grupę stanowi ludność pochodzenia kaszubskiego, mamy również licznie reprezentowaną mniejszość ukraińską i niemiecką. To powoduje, iż mieszczą się u nas różne kultury i zjawiska kulturotwórcze. Zadaniem projektu jest wprowadzenie młodych ludzi z małego miasteczka o nazwie Miastko i okolicznych terenów wiejskich w tematykę kuchni regionalnej i wydanie publikacji. W niej znajdą się informacje na temat kuchni regionalnej, a zwłaszcza zapomnianych przepisów dawnych potraw regionalnych.

Budżet projektu: 10 983,00 zł

Dotacja: 8 483,00 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Biblioteka Publiczna w Miastku

Miejscowość: Miastko

Ulica, nr domu i lokalu: Dworcowa 29

Kod pocztowy i Poczta: 77-200 Miastko

Województwo: pomorskie

Powiat: bytowski

Adres strony internetowej: http://bpmiastko.naszabiblioteka.com

Miasteckie smaki

Dworcowa 29B, 77-201 Miastko, Polska

Więcej