Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kreatywnie dookoła świata - 2019

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Koczale

Cel:

Nauka autoprezentacji, opanowanie tremy i stresu podczas publicznych prezentacji. Kształtowanie umiejętności pracy zespołowej, planowania, samodzielności i odpowiedzialności oraz rozwijanie własnych zainteresowań, talentów i umiejętności.

Odbiorcy projektu:

16 osobowa grupy młodzieży szkoły podstawowej i szkół średnich w wieku od 13 do 19 lat.

Opis projektu:

Cykl warsztatów tanecznych i teatralnych, które obejmowałyby naukę różnych technik tańca oraz autoprezentację. Tworzenie choreografii i wspólnego scenariusza na podstawie zdobytych w trakcie warsztatów informacji i umiejętności. Kształtowanie wizerunku zewnętrznego poprzez taniec i środki wypowiedzi teatralnej – panowanie nad negatywnymi emocjami, przełamywania barier podczas prezentacji na forum, kształtowanie ekspresji mowy ciała. Rozwijanie umiejętności: plastycznych poprzez projektowanie i tworzenie kostiumów i akcesoriów scenicznych, technicznych: obsługa i korzystanie ze scenicznego sprzętu audiowizualnego, w tym mikrofony nagłowne, reflektory teatralne, stroboskopy, wytwornice dymu, itp. Efektem warsztatów jest opanowanie umiejętności autoprezentacji i radzenia sobie z „niechcianymi uczuciami” podczas różnorodnych ważnych momentów w życiu.

Budżet projektu: 14 010,00 zł

Dotacja: 8 500,00 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Koczale

Miejscowość: Koczała

Ulica, nr domu i lokalu: Klonowa 9

Kod pocztowy i Poczta: 77-220 Koczała

Województwo: pomorskie

Powiat: człuchowski

Adres strony internetowej: –

Kreatywnie dookoła świata

77-220 Koczała; Zielona 2, 77-220 Koczała, Polska

Więcej