Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Przyjaciele dobrego klimatu - 2019

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach

Cel:

Cel projektu – rozwinięcie umiejętności społecznych: prowadzenie rozmów z osobami ważnymi, współpracy w grupie, prezentacji swojej pracy, swoich mocnych stron, zwiększenie wiary we własne siły, podejmowania decyzji, planowania i realizowania planów, poczucie dumy z osiągniętych celów.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu będzie 12 młodych ludzi z terenu gminy Główczyce, w wieku od 13 do 19 roku życia. Będą to młodzi ludzie mieszkający na wsiach, uczniowie szkół podstawowych oraz średnich.

Opis projektu:

„Przyjaciele dobrego klimatu” Wiodącym tematem jest ekologia, która aktualnie jest głośno dyskutowana. Młodzież skłoniła się ku temu tematowi, ponieważ uważają, że nadal dorośli nie dostrzegają problemy zanieczyszczania środowiska, jaki i ocieplania klimatu. Młodzież ogłosi konkurs ekologiczny dla mieszkańców gminy, określą zasady i kategorie, zrobią wystawę prac. Przygotują płócienne torby, które będą rozdawać mieszkańcom, będą prowadzić relacje fotograficzną i filmową na fan-page i kanale YouTube. Posadzą drzewka, które pozyskają z Nadleśnictwa jako sponsoring, zaproszą do tego mieszkańców. Nagrają spot, który udostępnią w Internecie. Na podsumowaniu przedstawią swój dorobek oraz pantomimę, na której przebieg będą mieli wpływ widzowie.

Budżet projektu: 14 250,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach

Miejscowość: Główczyce

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Kościuszki 15

Kod pocztowy i Poczta: 76-220 Główczyce

Województwo: pomorskie

Powiat: słupski

Adres strony internetowej: http://gok-glowczyce.pl/

Przyjaciele dobrego klimatu

Kościuszki 15, 76-220 Główczyce, Polska

Więcej