Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

(Nie)znana Sokółka - 2019

Realizowany przez:

Sokólski Ośrodek Kultury

Cel:

Celem projektu jest rozwój kompetencji społecznych młodzieży poprzez realizację filmu promujący swoją najbliższą okolice.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15młodzieży w wieku od 14 do 19 lat z Sokółki i okolic.

Opis projektu:

Osią projektu jest film. Młodzież nakręci film promujący ich region pod kątem walorów historycznych i dziedzictwa kulturowego z niepokazywanej wcześniej perspektywy. Film na każdym etapie realizacji wykonany zostanie przez uczestników projektu. Młodzi sami przygotują plan działania na sześć kolejnych miesięcy, w tym w pełni skoordynują swoje wyjazdy, gdzie zapoznają się z pracą profesjonalistów. Udział w warsztatach w siedzibie telewizji regionalnej sokolka.tv na pierwszym etapie spotkań, pozwoli rozszerzyć wiedzę i uporządkować przyszłe działania. Młodzież ma możliwość sprawdzenia swoich umiejętności personalnych jak również pracy w grupie . Na zakończenie projektu odbędzie się premiera w kinie „Sokół” w Sokółce. Wcześniej młodzież przygotowuje zostanie kampania reklamowa oraz zaproszenia. Na finisz projektu młodzi zapraszają przyjaciół, rodziny oraz rówieśników. Spot reklamowy promowany jest na nośnikach cyfrowych Sokólskiego Ośrodka Kultury, Muzeum Ziemi Sokólskiej oraz Punktu Informacji Turystycznej w Sokółce.

Budżet projektu: 6 500,00 zł

Dotacja: 5 500,00 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Sokólski Ośrodek Kultury

Miejscowość: Sokółka

Ulica, nr domu i lokalu: Grodzieńska 1

Kod pocztowy i Poczta: 16-100 Sokółka

Województwo: podlaskie

Powiat: sokólski

Adres strony internetowej: http://www.sok.org.pl/

(Nie)znana Sokółka

Grodzieńska 1, 16-100 Sokółka, Polska

Więcej