Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Się kręci w Orli! - 2019

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Orli

Cel:

Celem projektu jest zdobycie umiejętności organizacyjnych, komunikacyjnych i artystycznych przez młodzież zamieszkująca gminę Orla w trakcie prac realizacyjnych nad filmem oraz organizowania wydarzenia kulturalnego integrującego wielokulturową oraz wielopokoleniową społeczność lokalną.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu będzie młodzież z klas 7-8 (8 uczniów) oraz 4 uczniów szkoły ponadpodstawowej zamieszkująca wieś Orla i wsie z gminy Orla.

Opis projektu:

W czasach gdzie media kreują rzeczywistość, która jest przekłamana i odrealniona wartość człowieka ocenia się poprzez dodawane mu konsumpcyjne atrybuty, sam człowiek przestaje być interesujący, liczyć zaczyna się jego media-ego (ilość polubień, subskrybcji, komentarzy). Młodzież na warsztatach i zajęciach w GOK już dawno zauważyła potrzebę pokazania naszej lokalnej rzeczywistości takiej, jaka jest- nieskażonej photoshopem i snapchatem. Nasza lokalność, wielokulturowość oraz wielopokoleniowość stanowi skarb, który młodzież chce pokazać poprzez film, który już po premierze pokażemy na największym wydarzeniu w gminie- Festynie Kultury Ludowej Orlańskie Spotkania. Projekcja zostanie poprzedzona warsztatami filmowymi oraz wyjazdem do szkoły filmowej.

Budżet projektu: 12 400,00 zł

Dotacja: 8 500,00 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Orli

Miejscowość: Orla

Ulica, nr domu i lokalu: Spółdzielcza 1

Kod pocztowy i Poczta: 17-106 Orla

Województwo: podlaskie

Powiat: bielski

Adres strony internetowej: http://www.orla.naszgok.pl/

Się kręci w Orli!

Spółdzielcza 1, 17-106 Orla, Polska

Więcej