Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Nie tylko Selfie - 2019

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Narewce

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie aktywności i świadomości społecznej młodzieży. Poznanie swoich słabych i mocnych stron, podział obowiązków wśród członków grupy zgodnie z predyspozycją, a także poznanie najbliższego środowiska i docenienie jego walorów kulturowych.

Odbiorcy projektu:

12 osobowa grupa projektowa to młodzież w wieku 13-19 lat, w tym uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Narewce z kl. VII – VIII oraz młodzież Se szkól ponadpodstawowych.

Opis projektu:

W projekcie „Nie tylko selfie” młodzi będą fotografować ciekawe miejsca, wydarzenia, krajobrazy Podlasia, przyrodę, architekturę itp. Telefonem komórkowym. Młodzież weźmie udział w dwóch warsztatach edukacyjnych, pierwszy o teorii fotografii, zagadnieniach technologicznych, telefonie jako medium, funkcji fotografii w przestrzeni publicznej. Drugi warsztat o charakterze praktycznym, młodzi zrobią zdjęcia swojej okolicy, wybiorą najciekawsze, dokonają obróbki komputerowej zdjęć i przygotują je do druku. Młodzież nauczy się pracy w grupie, pozna swoje mocne i słabe strony, zdobędzie nowe umiejętności, stanie się bardziej kreatywna. Poprzez pracę nad zdjęciami i ich promocją wzmocni się więź z regionem, wyrobią się wzorce społeczne oparte na utożsamianiu się z miejscem pochodzenia.

Budżet projektu: 8 020,00 zł

Dotacja: 6 720 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Narewce

Miejscowość: Narewka

Ulica, nr domu i lokalu: ul.Nowa 3a

Kod pocztowy i Poczta: 17-220 Narewka

Województwo: podlaskie

Powiat: hajnowski

Adres strony internetowej: brak

Nie tylko Selfie

Mickiewicza 56, 17-220 Narewka, Polska

Więcej