Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Śladami przeszłości i teraźniejszości. - 2019

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonem

Cel:

Celem projektu jest stworzenie młodzieży możliwości aktywnych i atrakcyjnych form poznania historii swojej miejscowości, współpracy w grupie, zaspokojenia swoich pasji.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu będzie 14 – osobowa grupa młodzieży ze wsi Borkowo w wieku od 13 do 19 lat, w tym 8 osób z klas 7-8 ze szkoły podstawowej.

Opis projektu:

Spotkania młodzieży, stare fotografie związane z historią, tradycją i kulturą Borkowa zostaną przeanalizowane za sprawą rozmów młodzieży z osobami starszymi. Młodzież wraz z fotografem wyruszy w plener by uwiecznić miejsca ważne dla swojej miejscowości. Zdjęcia zostaną później poddane odpowiedniej obróbce. Efektem pracy uczestników projektu będzie wykonanie 3 tablic, na których zostaną zamieszczone zeskanowane stare zdjęcia oraz te wykonane obecnie wraz z dokładnym opisem.

Budżet projektu: 11 210,00 zł

Dotacja: 8 500,00 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonem

Miejscowość: Czerwone

Ulica, nr domu i lokalu: Czerwone 57

Kod pocztowy i Poczta: 18-500 Kolno

Województwo: podlaskie

Powiat: kolneński

Adres strony internetowej: http://www.biblioteki.gminakolno.pl

Śladami przeszłości i teraźniejszości.

CVG8+X6 Czerwone, Polska

Więcej