Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Nasz jest ten kawałek podłogi - 2019

Realizowany przez:

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Zarzeckiej

Cel:

Celem projektu jest rozwój kompetencji społecznych poprzez działania takie jak taniec, śpiew, gra na instrumencie, które młodzież będzie realizować w lokalnym środowisku.

Odbiorcy projektu:

Grupa młodzieży w wieku 13-19 lat z terenu gminy Zarzecze.

Opis projektu:

Tematem wiodącym jest musical. Młodzi będą pracowali w grupach zadaniowych. Każda grupa będzie pracowała w swoim obszarze, po czym po około 3 miesiącach spotkają się żeby połączyć siły i stworzyć widowisko. Młodzież od samego początku sama dobiera repertuar jaki zagrają i zaśpiewają oraz określają jaki rodzaj tańca chcą zatańczyć. Sami dopasowują stroje w jakich chcą wystąpić oraz ewentualne rekwizyty. Na pierwszym spotkaniu określają w jaki sposób będą realizować poszczególne etapy. Poza efektem końcowym jakim będzie musical młodzi mają zajęcia przed kamerami i obiektywem. Młodzież tworzy coś na zasadzie teledysku i biuletynu z realizacji całego projektu. Będzie to nie tylko dodatkowy walor, ponieważ wspólne sesje zdjęciowe, wspólne spacery podczas których też się będzie integrowała grupa.

Budżet projektu: 10 698,00 zł

Dotacja: 8 458,00 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Zarzeckiej

Miejscowość: Zarzecze

Ulica, nr domu i lokalu: Mickiewicza 24

Kod pocztowy i Poczta: 37-400 Zarzecze

Województwo: podkarpackie

Powiat: niżański

Nasz jest ten kawałek podłogi

Adama Mickiewicza 24, 37-400 Zarzecze, Polska

Więcej