Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Studio Kolektyw - 2019

Realizowany przez:

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim

Cel:

Celem jest wyposażenie młodzieży w umiejętność świadomego i samodzielnego realizowania wyznaczonych przez siebie celów, zwiększenie pewności siebie w sytuacjach społecznych przez nabycie umiejętności nawiązywania kontaktu, pracy w zespole, podziału zadań, zdobycie doświadczenia w publicznych wystąpieniach, zyskanie poczucia wpływu na lokalne wydarzenia.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 15-19 lat z gminy Sokołów Małopolski.

Opis projektu:

Projekt zakłada działania w środowisku lokalnym poprzez stworzenie nowoczesnej oferty wydarzeń kulturalnych szczególnie atrakcyjnej dla młodych odbiorców oraz stworzenie video bloga jako narzędzia o zasięgu ponad terytorialnym, które umożliwi ćwiczenie umiejętności w zakresie wystąpień publicznych oraz zaistnienie młodych w sieci. Młodzież korzysta z merytorycznego przygotowania w postaci warsztatów/szkoleń pracy z kamerą, montażu, sztuki autoprezentacji i wystąpień publicznych. Konieczność scalenia działań lokalnych i wirtualnych zrodziła pomysł utworzenia miejsca, które stanie się przestrzenią generowania pomysłów i wprowadzania ich w życie-młodzież samodzielnie według własnej wizji zaadoptuje pomieszczenie przekazane przez MGOKSiR, tak, by spełniało funkcję miejsca spotkań, spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowań i pracy nad realizacją projektu, a efekt finalny zaprezentuje na Uroczystym Otwarciu. Młodzież w ramach projektu planuje inicjatywy skierowane do społeczności lokalnej jak crossbooking,ciuch-w-ruch, warsztaty hand-made,rajd rolkowy, noc filmowa, turniej gier na xbox. Projekt kończy uroczyste podsumowanie z udziałem zaproszonych przedstawicieli władz Gminy i Miasta, gdzie uczestnicy zaprezentują swoje dokonania i podsumują sukcesy.

Budżet projektu: 10 625,00 zł

Dotacja: 8 500,00 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim

Miejscowość: Sokołów Małopolski

Ulica, nr domu i lokalu: Lubelska 5

Kod pocztowy i Poczta: 36-050 Sokołów Małopolski

Województwo: podkarpackie

Powiat: rzeszowski

Adres strony internetowej: http://www.mgoksir-sokolow.pl/

Studio Kolektyw

Lubelska 5, 36-140 Sokołów Małopolski, Polska

Więcej