Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Po drugiej stronie - 2019

Realizowany przez:

Miejski Ośrodek Kultury w Rudniku nad Sanem

Cel:

Celem projektu jest rozwój umiejętności społecznych młodzieży związanych m.in. z umiejętnościami współpracy, nawiązywania kontaktów, zwiększenia zdolności wykorzystania własnego potencjału i aktywnego działania.

Odbiorcy projektu:

z Rudnika nad Sanem w wieku 13 – 19 lat (15 osób), która aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym i artystycznym Miejskiego Ośrodka Kultury.

Opis projektu:

Osią projektu są działania teatralne. Podczas cyklicznych, comiesięcznych spotkań i przygotowań do spektaklu młodzi ludzie uczestniczy w szkoleniu przez fotografa, robią zdjęcia do wystawy na podsumowanie projektu oraz kręci film relacjonujący kolejne etapy pracy nad spektaklem. Realizacja projektu pozwoli młodym ludziom rozwijać swoje pasje i zainteresowania, przygotuje do wystąpień publicznych oraz da możliwość na zorganizowanie wspólnego świętowania podczas zakończenia projektu. Młodzież bierze udział w projekcie, zdobywa nowe doświadczenia, kreatywnie spędza wolny czas, integruje się w grupie i zdobywa nowe inspiracje. Ponadto zyskuje pewność siebie, odwagę w podejmowaniu wyzwań, poczucie własnej wartości i wyjątkowości oraz dumy z osiągniętych efektów.

Budżet projektu: 10 690,00 zł

Dotacja: 8 500,00 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejski Ośrodek Kultury w Rudniku nad Sanem

Miejscowość: Rudnik nad Sanem

Ulica, nr domu i lokalu: Grunwaldzka 17

Kod pocztowy i Poczta: 37-420 Rudnik nad Sanem

Województwo: podkarpackie

Powiat: niżański

Adres strony internetowej: www.mokrudnik.pl

Po drugiej stronie

Grunwaldzka 17, 37-420 Rudnik nad Sanem, Polska

Więcej