Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Niezły Teatr - 2009

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie-Osadzie

Cel:

Celem projektu jest rozwój kompetencji społecznych młodzieży )odwagi do publicznych wystąpień, odpowiedzialności, samodzielności, umiejętności pracy w grupie, wypowiadania opinii, rozmowy na forum publicznym) poprzez realizowanie pasji artystycznych (m.in. plastycznych i literackich, ale przede wszystkim teatralnych) i podróżniczych.

Odbiorcy projektu:

Grupa młodzieży z Czyżewa-Osady.

Opis projektu:

Osią projektu są działania artystyczne, (m.in. plastyczne i literackie, ale przede wszystkim teatralne) i podróżnicze. Uczestnicy projektu będą współpracować z dziećmi (konkursy, spotkania, spektakle) i dorosłymi (rozmowy, spotkania podczas wyjazdów). Poznają nowe oraz rozwiną dotychczasowe sposoby ekspresji artystycznej (teatr i plastyka). Projekt promuje działania międzypokoleniowe (opracowanie kolejnej pozycji książkowej). Młodzież nawiąże kontakty z nowymi instytucjami edukacji i kultury oraz ciekawymi ludźmi: teatry, aktorzy, instruktorzy, pozna walory krajoznawcze (historia regionu, lekcja ekologiczna). W projekcie będzie okazja do indywidualnych i grupowych prezentacji, uczenia odpowiedzialności i umiejętności ponoszenia konsekwencji za podjęte decyzje. Zostanie opracowana książka z bajkami, ilustracjami i rozmowami z dorosłymi (m.in. dzieciństwo, teatr, zabawy, pasje), która trafi do placówek w województwie, Warszawie i USA.

Budżet projektu: 18 308 zł zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2009

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie-Osadzie

Miejscowość: Czyżew-Osada

Ulica, nr domu i lokalu: Mazowiecka 34

Kod pocztowy i Poczta: 18-220 Czyżew-Osada

Województwo: podlaskie

Powiat: wysokomazowiecki

Adres strony internetowej: http://www.gokczyzew.pl

Niezły Teatr

Kościelna 16, 18-220 Czyżew, Polska

Więcej