Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Zmalujmy coś razem - 2019

Realizowany przez:

Fundacja Działaj do Woli

Cel:

Celem projektu jest zaktywizowanie młodzieży z terenu gminy Poświętne i zachęcenie jej do działań w swoim środowisku. Poprzez wspólne działania młodzież będzie rozwijać umiejętności społeczne oraz swoje zainteresowania i pasje.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13- 19 lat z terenu gminy Poświętne.

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu jest street art. Młodzież z terenu gminy Poświętne tworzy pierwszy w gminie mural na ścianie sąsiadującej z Gminnym Centrum Kultury w miejscowości Wola Cygowska. Młodzież bierze udział w warsztatach plastycznych i sztuki ulicznej, organizuje konsultacje społeczne z mieszkańcami (młodzi zaprezentują swoje pomysły, a także wysłuchają sugestii i ciekawostek na temat wsi i gminy), zaprojektuje własne plakaty promujące projekt i mural, zaplanuje i zorganizuje dwa wyjazdy a na koniec stworzy mural na ścianie sąsiadującej z GCK, zorganizuje uroczyste zakończenie projektu i poprowadzi artystyczne warsztaty dla najmłodszych. W czasie realizacji projektu młodzież nauczy się współpracy w grupie z ludźmi w różnym wieku (młodzież, seniorzy, dzieci, władza lokalna), nauczy się dzielić obowiązki i brać odpowiedzialność za powierzone zadania, poprawi swoje relacje z dorosłymi. Poprzez artystycznych charakter projektu młodzież będzie mogła pobudzić swoja kreatywność i potencjał twórczy a po zakończeniu projektu będzie mogła poczuć dumę z osiągniętych efektów.

Budżet projektu: 10 000,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Fundacja Działaj do Woli

Miejscowość: Wola Cygowska

Ulica, nr domu i lokalu: 31b

Kod pocztowy i Poczta: 05-326 Wola Cygowska

Województwo: mazowieckie

Powiat: wołomiński

Zmalujmy coś razem

Wola Cygowska 31B, 05-326, Polska

Więcej