Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Nippon-koku w szczurowskim GOKu - 2019

Realizowany przez:

Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej

Cel:

Celem projektu jest nabycie przez uczestników umiejętności pracy w grupie, planowania i podejmowania właściwych i skutecznych działań, kształtowania poczucia odpowiedzialności za skutki podejmowanych decyzji, rozwój umiejętności społeczno – kulturalnych i organizacyjnych.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu będzie 12 osób w wieku 13-19 lat z terenu Gminy Szczurowa.

Opis projektu:

Osią projektu jest organizacja festiwalu kultury japońskiej. Do zadań młodzieży będzie należało stworzenie 5-7, profesjonalnych strojów cosplay’owych, które inspirowane będą „anime”, przygotowywanie sushi, dango oraz innych japońskich przysmaków-później wiedza ta zostanie wykorzystana w praktyce podczas festiwalu, organizacja wizyty w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie oraz zaaranżowania występu zaproszonego artysty (muzyka japońska) podczas festiwalu, a także przeprowadzenie festiwalu podczas którego zaprezentowane zostaną stroje cosplay, stoisko z jedzeniem oraz mangą ,młodzież opowie o kulturze i sztuce Japońskiej, a całość uświetni występ artysty. Młodzi sami opracują plan działania, wybiorą postaci na podstawie których będą tworzyć stroje, nauczą się przygotowywania japońskiego jedzenia oraz zajmą się sprawami organizacyjnymi.

Budżet projektu: 11 290,00 zł

Dotacja: 8 470 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej

Miejscowość: Szczurowa

Ulica, nr domu i lokalu: Rynek 4

Kod pocztowy i Poczta: 32-820 Szczurowa

Województwo: małopolskie

Powiat: brzeski

Adres strony internetowej: http://www.gck-szczurowa.pl

Nippon-koku w szczurowskim GOKu

Rynek 1a, 32-820 Szczurowa, Polska

Więcej