Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

CoolSfera - 2019

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Rzepiennik Jutra

Cel:

Rozwój kompetencji społecznych młodzieży poprzez stworzenie przestrzeni dla młodych, w której mogliby realizować własne pasje.

Odbiorcy projektu:

12 osób, w wieku od 13 do 19 lat z terenu gminy Rzepiennik Strzyżewski.

Opis projektu:

Założeniem projektu jest stworzenie młodzieży możliwości do rozwoju swoich kompetencji społecznych poprzez samodzielne zaadaptowanie przestrzeni publicznej według własnego pomysłu i gustu (powstanie KoolSfery – bezpiecznego i funkcjonalnego miejsca dla młodzieży, w której mogłaby ona spędzać czas bez względu na porę dnia w sposób przyjemny i dostosowany do swoich potrzeb) w myśl zasady Nihil Novi, przy jednoczesnej współpracy ze środowiskiem lokalnym (urzędy, stowarzyszenia, przedsiębiorcy i inne organizacje) i z wykorzystaniem sprzyjających warunków (jest miejsce i pomysł, więc czas działać). Tematem wiodącym jest: KoolStrefa – czyli stworzenie takiego miejsca, które jest jednocześnie cool (dla młodzieży atrakcyjne) i kulturalne (czyli prezentuje wysoki poziom organizowanych przedsięwzięć), stanowi Sferę młodych, czyli miejsce gdzie to oni „grają pierwsze skrzypce” mając wpływ na przestrzeń wokół nich. Zadanie polega na własnoręcznemu odnowieniu i adaptacji przez młodzież przestrzeni obok sali widowiskowej oraz stworzeniu tam cyklu przedsięwzięć skierowanych do mieszkańców.

Budżet projektu: 11 380,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Rzepiennik Jutra

Miejscowość: Rzepiennik Suchy

Ulica, nr domu i lokalu: Rzepiennik Suchy 1

Kod pocztowy i Poczta: 33-163 Rzepiennik Suchy

Województwo: małopolskie

Powiat: tarnowski

Adres strony internetowej: https://www.facebook.com/rzepiennikjutra/

CoolSfera

DW980 1, 33-163 Rzepiennik Suchy, Polska

Więcej