Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

art-squat - 2019

Realizowany przez:

Stowarzyszenie na rzecz Promocji i Rozwoju Wsi Niedzieliska

Cel:

Rozwijanie kompetencji społecznych i umiejętności młodych ludzi, wykorzystanie w nowy sposób swojego środowiska – stworzone przez młodzież miejsca spotkań dla młodzieży.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu będą młodzi ludzie w wieku 13-19 lat z terenu gminy Szczurowa.

Opis projektu:

Tematem projektu jest stworzenie miejsca spotkań od młodzieży dla młodzieży „art-squatDzięki stworzeniu przez nich „przystani”, nauczą się planować działania, zjednywać sobie innych, nawiązywać nowe kontakty, wierzyć we własne sukcesy, współpracować w grupach. Działania: wyjazd/warsztaty integracyjne, opracowanie planu działania, podział na zespoły, wybranie miejsca na art-squat, przygotowanie pism/wniosków do odpowiednich instytucji, właścicieli działek, zamówienie i przygotowanie materiałów i sprzętu do zrobienia mebli z euro palet – narożnika, 4 stolików i 6 ławek, uszycie poduszek na siedziska, promocja, zaproszenie lokalnych władz i mieszkańców na uroczyste otwarcie, przedstawienie prezentacji multimedialnej/fotorelacji z realizacji projektu.

Budżet projektu: 11 019,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie na rzecz Promocji i Rozwoju Wsi Niedzieliska

Miejscowość: Niedzieliska

Ulica, nr domu i lokalu: 111 m

Kod pocztowy i Poczta: 32-820 Niedzieliska

Województwo: małopolskie

Powiat: brzeski

Adres strony internetowej: –

art-squat

Niedzieliska 111, 32-820, Polska

Więcej