Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Spoglądać w przeszłość – zatrzymując teraźniejszość. - 2009

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim

Cel:

Celem projektu jest rozbudzenie aktywności kulturalnej i tożsamości lokalnej młodzieży poprzez zorganizowanie cyklu warsztatów fotograficznych. Pozwoli to na zdobycie nowych zainteresowań, umiejętności i wiedzy o własnym regionie.

Odbiorcy projektu:

W projekcie weźmie udział 25-osobowa grupa młodzieży w wieku 13-19 lat z gminy Ustronie Morskie.

Opis projektu:

Osią projektu są warsztaty fotograficzne. Projekt podzielony jest na cykl zajęć z zakresu fotografii, gdzie uczestnicy będą mogli poznać nie tylko tajniki wykonywania i obróbki zdjęć starą i nową metodą, ale również zdobędą w ciągu 4 miesięcy umiejętności z zakresu podejmowania samodzielnych decyzji, pracy indywidualnej i w zespole, zmniejszenia barier w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich poprzez współpracę z lokalnymi instytucjami i mieszkańcami. Projekt ma cel aktywizujący i integrujący poprzez cykl działań praktycznych: warsztaty fotograficzne prowadzone przez ekspertów, zajęcia grupowe, plenerowe, spotkania, uczestniczenie w imprezach gminnych, tworzenie aktualnej i historycznej dokumentacji fotograficznej własnej miejscowości oraz zorganizowanie imprezy autopromocyjnej – własnej wystawy fotograficznej. Efektem materialnym projektu będzie powstanie aktualnej bazy fotograficznej gminy przedstawiającej przeszłość i teraźniejszość, innym efektem projektu będzie stworzenie aktywnej grupy młodych ludzi o ukształtowanej tożsamości lokalnej i kulturowej oraz integracja mieszkańców gminy.

Budżet projektu: 8 900 zł zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2009

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim

Miejscowość: Ustronie Morskie

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Nadbrzeżna 20

Kod pocztowy i Poczta: 78-111 Ustronie Morskie

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: kołobrzeski

Adres strony internetowej: http://ustronie-morskie.pl

Spoglądać w przeszłość – zatrzymując teraźniejszość.

Wojska Polskiego 5, 78-111 Ustronie Morskie, Polska

Więcej