Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Lokalna scena hip-hop okiem młodzieży - 2019

Realizowany przez:

Ośrodek Kultury w Brzeszczach

Cel:

Celem zadania jest nabycie przez uczestników projektu nowych doświadczeń: podejmowania grupowych decyzji, prezentacji swoich pomysłów, pracy w zespole, nawiązywania kontaktów z rówieśnikami oraz instytucjami lokalnymi.

Odbiorcy projektu:

W grupie uczestników znajdą się osoby w wieku 13-19 lat 920 osób), z terenu gminy Brzeszcze.

Opis projektu:

Wiodącym tematem – będą działania wokół muzyki hip-hop oraz zaangażowanie osób w wieku 13-19 lat w tworzenie koncertu lokalnych zespołów i solistów, przygotowanie go od podstaw, włącznie z organizacją strony promocyjnej, oferty sponsorskiej, oprawy medialnej wydarzenia, co będzie dla wymienionej grupy wiekowej cennym doświadczeniem. Etapami projektu będą: ustalenie programu koncertu, nawiązanie kontaktu z lokalnymi zespołami i solistami muzyki hip-hop, podjęcie współpracy z innymi instytucjami oraz sponsorami, wyjazd do Hip Hop Spot w Katowicach – miejsca, które promuje kulturę hip-hop organizując warsztaty, spotkania i koncerty, opracowanie strategii promocji, stworzenie filmowych materiałów promujących projekt, opracowanie plakatu, organizacja techniczna i artystyczna koncertu, spotkanie podsumowujące i ewaluacyjne.

Budżet projektu: 11 500,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Ośrodek Kultury w Brzeszczach

Miejscowość: Brzeszcze

Ulica, nr domu i lokalu: Narutowicza 1

Kod pocztowy i Poczta: 32-620 Brzeszcze

Województwo: małopolskie

Powiat: oświęcimski

Adres strony internetowej: www.ok.brzeszcze.pl

Lokalna scena hip-hop okiem młodzieży

Narutowicza 1, 32-620 Brzeszcze, Polska

Więcej