Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kolorowa opowieść o pięknej Gminie Klonowa - 2019

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Klonowej

Cel:

Celem projektu jest wyrównanie szans młodzieży z terenu gminy Klonowa na dobry strat w dorosłe życie oraz poznanie własnych możliwości. Młodzież zdobędzie także kompetencje dotyczące współpracy w grupie i odpowiedzialności za zespół.

Odbiorcy projektu:

14 osób w wieku 13-19 lat z terenu gminy Klonowa

Opis projektu:

Główne działania projektowe skupione będą wokół fotografii i sztuki pięknego i poprawnego mówienia. Grupa nauczy się pod okiem instruktora, wykonywać jak najlepsze zdjęcia i opracuje wystawę zdjęć prezentujących piękno Gminy Klonowa. Wystawa przygotowana zostanie w taki sposób, aby tworzyła swego rodzaju „opowieść” po najbardziej znaczących i najładniejszych miejscach w gminie. Kolejnym etapem działań projektowych będzie samodzielne przygotowanie przez młodzież scenariusza opowieści o Klonowej i jej najładniejszych zakątkach, a następnym wspólna praca nad prezentacją słowną w oparciu o wystawę zdjęć. „Opowieść” prezentować będą podczas lokalnych wydarzeń plenerowych, np. Piknik Rodzinny. Nawiążą współpracę z samorządem i miejscowymi instytucjami. Następnie opracują w oparciu o materiały kalendarz na 2021 r. Na zakończenie przygotują podsumowanie projektu.

Budżet projektu: 11 700,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Klonowej

Miejscowość: Klonowa

Ulica, nr domu i lokalu: Czajkowska 1 A

Kod pocztowy i Poczta: 98-273 Klonowa

Województwo: łódzkie

Powiat: sieradzki

Adres strony internetowej: www.biblioteka.klonowa.pl

Kolorowa opowieść o pięknej Gminie Klonowa

Czajkowska 1A, 98-273 Klonowa, Polska

Więcej