Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kadzidłowa na TEATR Młodych gotowa! - 2019

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Razem w Przyszłość w Kadzidłowej

Cel:

Aktywizacja młodzieży, nabycie umiejętności autoprezentacji, poznanie swoich mocnych i słabych stron, a także zjednanie sobie innych ludzi i instytucji, nawiązanie z nimi współpracy, zbudowanie społecznego zaufania.

Odbiorcy projektu:

Grupę uczestników tworzą dziewczęta i chłopcy w wielu 13-19 lat, mieszkańcy różnych miejscowości Gminy Grabów i Powiatu Łęczyckiego.

Opis projektu:

Tematem wiodącym projektu są działania związane z teatrem. Młodzież stworzy spektakl, który wystawi na skwerze w centrum miejscowości. Spektakl powstanie w oparciu o napisany przez młodych ludzi scenariusz. Oni też przeprowadzą casting na odtwórców ról potrzebnych w spektaklu, nie wykluczając przy tym swojego udziału w przedstawieniu. Wyprodukują spektakl z pomocą dorosłych, z którymi nawiążą współpracę. Współpraca z Kołem Gospodyń Wiejskich zaowocuje wspólnym przygotowaniem strojów i elementów scenograficznych, natomiast panowie strażacy wspomogą młodych przy budowie sceny teatralnej.

Budżet projektu: 9 608,00 zł

Dotacja: 8 000 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Razem w Przyszłość w Kadzidłowej

Miejscowość: Kadzidłowa

Ulica, nr domu i lokalu: 22

Kod pocztowy i Poczta: 99-150 Kadzidłowa

Województwo: łódzkie

Powiat: łęczycki

Adres strony internetowej: –

Kadzidłowa na TEATR Młodych gotowa!

Kadzidłowa-Grabinka 22, 99-106 Kadzidłowa, Polska

Więcej