Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Chcieć, to móc! - 2019

Realizowany przez:

Fundacja Dotyk Kultury

Cel:

Celem projektu jest nauka odpowiedzialności i konsekwencji w działaniu, umiejętność dobrej autoprezentacji, zjednywania sobie sojuszników.

Odbiorcy projektu:

W projekcie udział weźmie młodzież w wieku 13-19 lat (13 osób) z Międzyrzecza i okolic.

Opis projektu:

Osią tematyczną projektu jest fotografia i performance. Fotografia jako sposób na poznanie swojego środowiska i uchwycenie lokalnego piękna, odkrycie wartości historycznej miejsc, natomiast performance jako sposób wyrażenia siebie poprzez sztuki teatralne, możliwości przekazania swoich uczuć i myśli w nietypowy sposób. W ramach projektu powstaną 4 wystawy i 5 krótkich spektakli performatywnych w przestrzeni miejskiej, o tematyce lokalnej, związanej z przestrzenią, którą młodzież pragnie stworzyć. Działania artystyczne i kreatywne wzmogą w nich także chęć tworzenia i rozwiną wyobraźnię, wprowadzą coś nowego do form spędzania czasu w mieście niż zwykle. Zwieńczeniem projektu będzie gala zorganizowana przez uczestników, podczas której zostaną zaprezentowane powstałe podczas projektu wystawy i performance. Zaproszeni zostaną włodarze miasta, przedstawiciele urzędów.

Budżet projektu: 10 375,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Fundacja Dotyk Kultury

Miejscowość: Międzyrzecz

Ulica, nr domu i lokalu: Święty Wojciech 22A

Kod pocztowy i Poczta: 66-300 Międzyrzecz

Województwo: lubuskie

Powiat: międzyrzecki

Adres strony internetowej: dotykultury.pl

Chcieć, to móc!

Święty Wojciech 22A, 66-300 Święty Wojciech, Polska

Więcej