Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Escaperoom- rum tum tum - 2019

Realizowany przez:

Gubiński Dom Kultury

Cel:

Celem projektu będzie umożliwienie młodzieży znalezienia swoich mocnych i słabych stron, poprzez mierzenie się z wyzwaniami i pokonywanie własnych barier, doskonalenie umiejętności komunikacji/współpracy zarówno z rówieśnikami, jak i z różnego typu instytucjami.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu będzie młodzież wieku 13-19 lat (20-25 osób). Grupa składać się będzie z osób z różnych środowisk. Między innymi osoby uczęszczające do Gubińskiego Domu Kultury.

Opis projektu:

Projekt nazywa się „Escaperoom- rum tum tum”. Młodzież stworzy miejsce, dzięki któremu będzie można oderwać się od komputera lub pracy, zabrać bliską osobę i doświadczyć niesamowitej zabawy. Na początek młodzież zdobywa wiedzę w zakresie pozyskiwania sponsorów i fundraisingu, aby uczestnicy potrafili pozyskać środki na każdy motyw escaperoomu. Następnie poprzez ciekawe warsztaty pod okiem specjalistów podniesie kompetencje w zakresie tworzenia fabuły/scenariusza oraz scenerii. Kolejnymi etapami będzie testowanie umiejętności nabytych podczas warsztatów, a na koniec wykorzystanie ich w pełni możliwości i stworzenie trwałego escape-roomu dostępnego dla mieszkańców miasta i okolic. Przez cały przebieg projektu każde, nawet najmniejsze zadanie będzie wskazywało indywidualne predyspozycje każdego z członków grupy.

Budżet projektu: 11 330,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gubiński Dom Kultury

Miejscowość: Gubin

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Westerplatte 14

Kod pocztowy i Poczta: 66-620 Gubin

Województwo: lubuskie

Powiat: krośnieński

Adres strony internetowej: www.gdk24.pl

Escaperoom- rum tum tum

Westerplatte 14, 66-620 Gubin, Polska

Więcej