Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Uskrzydleni - 2019

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej w Gminie Rybczewice

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie umiejętności społecznych młodych ludzi poprzez organizowanie zajęć aktywizujących młodzież, naukę nowych umiejętności: modelarstwa, rozwinięcie aktywnej postawy społecznej, wzbogacenie wiedzy z historii Polski i regionu, poprzez stworzenie grupy miłośników lotnictwa i blogu.

Odbiorcy projektu:

grupa 12 osób w wieku 13-19 lat z terenu Gminy Rybczewice.

Opis projektu:

Tematem wiodącym w projekcie jest modelarstwo, podczas zajęć powstanie 12 makiet polskich samolotów. Młodzież poprzez udział w zajęciach poszerza wiedzę o zagadnienia z historii Polski i regionu, techniki, mechaniki. Zajęciom towarzyszy założenie Klubu Miłośników Lotnictwa, którego wymiernym rezultatem jest blog prowadzony przez młodzież. Tworzeniu blogu towarzyszy zawiązywanie nowych więzi, zachęcanie do wartościowego spędzania czasu. Ma również kształtować postawy patriotyczne w młodych ludziach, wskazywać pozytywne wzorce, a także wzbudzać dumę z wojska i polskiej myśli technicznej. Cykl zajęć kończy zorganizowanie przez młodzież wystawy wykonanych modeli samolotów ze sklejki w skali 1:10 pokrytych folią modelarską.

Budżet projektu: 10 200,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej w Gminie Rybczewice

Miejscowość: Rybczewice Drugie

Ulica, nr domu i lokalu: Rybczewice Drugie 119A

Kod pocztowy i Poczta: 21-065 Rybczewice Drugie

Województwo: lubelskie

Powiat: świdnicki

Adres strony internetowej: –

Uskrzydleni

Rybczewice Drugie 119A, 21-065, Polska

Więcej