Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

W nowym wymiarze - 2019

Realizowany przez:

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie przez młodzież kompetencji osobistych i społecznych poprzez planowanie i realizację zadań projektowych w oparciu o zasoby środowiska, jak nabycie umiejętności autoprezentacji, rozpoznawalność w środowisku lokalnym, zwiększenie poczucia „ważności”, przynależności do grupy, poznanie siebie.

Odbiorcy projektu:

grupa 12 osób w wieku 13-19 lat terenu Gminy Komarów.

Opis projektu:

Tematem przewodnim projektu są takie działania, jak warsztaty „Jak mnie widzą”, warsztaty grafiki komputerowej, opracowanie gry planszowej promującej uroki gminy, zorganizowanie międzypokoleniowego spotkania integracyjnego „Noc Świętojańska” czy wyjazdy do innych grup projektowych pozwolą samodzielnie i świadomie wyznaczać i osiągać cele w perspektywie własnej przyszłości. Zaplanowane działania wymagają od uczestników kreatywności, zaangażowania i współpracy w grupie i poza nią, dzielenia się zadaniami, poszukiwania partnerów. Ponadto sprzyjają nawiązywaniu współpracy ze środowiskiem lokalnym, poznawania jego zasobów i wykorzystywanie ich dla wspólnego dobra. Działania pozwalają uczestnikom poznać swoje środowisko i swoje umiejętności zmierzając się z całkiem nowymi rolami, występując publiczne (m.in. jako konferansjerzy, dj, moderatorzy zabaw), do których przygotowują ich warsztaty z autoprezentacji.

Budżet projektu: 11 246,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie

Miejscowość: Komarów-Osada

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Rynek 15

Kod pocztowy i Poczta: 22-435

Województwo: lubelskie

Powiat: zamojski

Adres strony internetowej: brak

W nowym wymiarze

3 Maja 122B, 22-435 Komarów-Osada, Polska

Więcej