Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młody Filmowiec - 2019

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Aktywnych Animatorów Kultury

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie przez młodzież umiejętności w zakresie przygotowania i realizacji amatorskich materiałów filmowych, a także nabycie umiejętności współpracy w grupie, pozyskiwania partnerów do działania i promowania swoich osiągnięć.

Odbiorcy projektu:

grupa 15 osób w wieku 14-19 lat z terenu Hrubieszowa.

Opis projektu:

Osią projektu jest 5 autorskich materiałów filmowych w 5 tematach związanych m.in. z lokalną historią i ciekawymi ludźmi. Uczestnicy projektu tworzą własny kanał na portalu społecznościowym YouTube, do którego treści tworzą sami, sami też określają jakimi tematami chcą się zajmować. Na początku projektu młodzież przechodzi szkolenie z zakresu przygotowywania, kręcenia, montażu i postprodukcji krótkich tematycznych filmików, a w trakcie wspólnych warsztatów dzieli się na grupy i każdej grupie przypisują konkretny temat, związany z lokalną historią, ciekawymi ludźmi, zainteresowaniami młodzieży. Następnie w podziale na grupy przygotowują własne materiały filmowe, organizują wyjazd studyjny do profesjonalnego studia telewizyjnego w Lublinie i oglądają z bliska pracę twórców materiałów filmowych. Finałem projektu jest Przegląd Amatorskich Filmów Młodzieżowych, w ramach którego młodzi prezentują wszystkie filmy przygotowane przez uczestników projektu.

Budżet projektu: 10 300,00 zł

Dotacja: 8 200 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Aktywnych Animatorów Kultury

Miejscowość: Hrubieszów

Ulica, nr domu i lokalu: 3 Maja 37 m.

Kod pocztowy i Poczta: 22-500 Hrubieszów

Województwo: lubelskie

Powiat: hrubieszowski

Adres strony internetowej: https://www.facebook.com/SAAKHrubieszow/

Młody Filmowiec

Ulica 3-go Maja 24, 22-500 Hrubieszów, Polska

Więcej