Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Od podszewki - 2019

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Szansa

Cel:

Głównym celem projektu jest rozwinięcie kompetencji społecznych młodych ludzi niezbędnych do ich przyszłego funkcjonowania w życiu społecznym i zawodowym (samodzielne podejmowanie decyzji, planowanie, praca w zespole, umiejętności komunikacyjne i organizacyjne).

Odbiorcy projektu:

grupa 12 osób w wieku 13-19 lat z terenu gminy Więcbork.

Opis projektu:

Osią projektu jest zorganizowanie młodzieżowej pracowni krawieckiej, pozwalającej nie tylko na zdobycie kompetencji w konkretnym zawodzie, ale przede wszystkim na poznanie „od podszewki” w jaki sposób organizować poszczególne działania, jak przygotować wizytę studyjną, transport, w jaki sposób rozdysponować środki finansowe i w jaki sposób unikać błędów lub uczyć się na nich. Młodzież organizuje wizyty studyjne w lokalnych zakładach pracy, uczy się kroju i szycia, organizuje własne stanowisko pracy, planuje kosztorys, dokonuje wyboru i zakupu niezbędnego sprzętu i materiałów, przygotowuje oferty produktów i rozpoczyna ich produkcję, organizuje wystawę produktów finalnych, prowadząc przy tym działania promocyjne.

Budżet projektu: 11 560,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Szansa

Miejscowość: Więcbork

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Aleja 600-lecia 9

Kod pocztowy i Poczta: 89-410 Więcbork

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: sępoleński

Adres strony internetowej: –

Od podszewki

aleje 600-lecia 7, 89-410 Więcbork, Polska

Więcej