Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Copernicove Love czyli #EkipaKopernika śpiewa o miłości - 2019

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Liceum Chełmińskie

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie przez młodzieży kompetencji organizacyjnych, społecznych i udoskonalenie umiejętności potrzebnych w dorosłym życiu tj. pracy w grupie i zarządzania czasem, rozwój przedsiębiorczości, kreatywności i asertywności.

Odbiorcy projektu:

grupa 25 osób w wieku 16-18 lat lat z terenu z powiatu chełmińskiego.

Opis projektu:

Osią projektu jest musical, od napisania scenariusza, poprzez przygotowanie scenografii i zaprojektowanie strojów, po wystawienie sztuki na scenie miejskiej. Działania te poprzedzają zajęcia warsztatowe z instruktorami tańca, śpiewu i gry aktorskiej. Młodzież planuje wyjazd do Warszawy na spektakl w teatrze muzycznym, nie tylko jako inspirację artystyczną, ale przede wszystkim jest okazją do zdobycia nowych umiejętności w organizowaniu wycieczek (planowanie, ustalenie harmonogramu, rezerwacja biletów, noclegu, wyżywienia, itp.). W okresie od lutego do maja, uczestnicy biorą udział w próbach, odkrywają swoje talenty i rozwijają pasje taneczne, wokalne i aktorskie. Wszystkie działania młodzież dokumentuje nagrywając film, robiąc zdjęcia, pisząc relacje do mediów.

Budżet projektu: 14 339,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Liceum Chełmińskie

Miejscowość: Chełmno

Ulica, nr domu i lokalu: Dominikańska 35 m.

Kod pocztowy i Poczta: 86-200 Chełmno

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: chełmiński

Copernicove Love czyli #EkipaKopernika śpiewa o miłości

Dominikańska 35, 86-200 Chełmno, Polska

Więcej