Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

KręciMy filmową etiudę o nas! - 2019

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Chojnowie z siedzibą w Krzywej

Cel:

Głównym celem projektu jest nabycie przez uczestników umiejętności współpracy w grupie, planowania i organizowania działań w zespołach oraz zdobywanie wsparcia społecznego dla swoich przedsięwzięć poprzez relację z instytucjami i osobami prywatnymi.

Odbiorcy projektu:

grupa 14 osób w wieku 13-19 lat z terenu gminy i ucząca się w chojnowskich szkołach średnich i SP Krzywa oraz z CK Osetnica.

Opis projektu:

W ramach projektu uczestnicy planują i realizują działania zmierzające do wspólnego przygotowania etiudy filmowej, tworzą scenografię i kostiumy oraz dekoracje i rekwizyty. Działania poprzedzone są przygotowaniem teoretycznym (warsztaty z dziennikarzem i operatorem kamery oraz wyjazd do” Łódzkiej Filmówki” i udział w warsztatach z aktorami) oraz praktycznym (zajęcia z krawcową, warsztaty stolarskie i plastyczno-rękodzielnicze- budowa scenografii i dekoracji oraz rekwizytów). W trakcie realizacji działań młodzi zdobywają kompetencje społeczne, promują idei projektu w mediach, zdobywają wsparcie społeczne i instytucyjne, zachęcają do współpracy młodszych kolegów na zasadzie edukacji koleżeńskiej, organizują pokazy w szkołach podstawowych i średnich w ramach podsumowania i świętowania projektu.

Budżet projektu: 13 840,00 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Chojnowie z siedzibą w Krzywej

Miejscowość: Krzywa

Ulica, nr domu i lokalu: Krzywa 50

Kod pocztowy i Poczta: 59-225 Krzywa

Województwo: dolnośląskie

Powiat: legnicki

Adres strony internetowej: brak

KręciMy filmową etiudę o nas!

Krzywa 50, 59-227, Polska

Więcej