Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

#YOLO - 2019

Realizowany przez:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Połczyna-Zdroju oraz Szwajcarii Połczyńskiej – Niezwykły Połczyn

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie kompetencji społecznych młodzieży: podniesienie umiejętności nawiązywania kontaktów, planowania i organizowania, odnajdywania się w nowych sytuacjach, zwiększenie odwagi w podejmowaniu wyzwań, współpracy w grupie, poznanie swoich mocnych i słabych stron, aktywizacja, umiejętność twórczego spędzania wolnego czasu, autoprezentacji, poprawa relacji z otoczeniem, uzyskanie akceptacji, podniesienie samooceny i pewności siebie.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20-22 osób w wieku 13-19 lat.

Opis projektu:

Osią projektu jest przygotowanie i wystawienie plenerowego widowiska artystycznego, którego tematem przewodnim będzie TOLERANCJA i AKCEPTACJA, obejmującego spektakl teatralny, układ taneczny, pokaz multimedialny, wystawę fotografii i prac plastycznych /wykonanych przez uczestników projektu oraz osób, które wezmą udział w ogłoszonych przez nich konkursach/. Oprawą dla końcowego widowiska będzie zorganizowany przez młodzież festyn dla mieszkańców, na którym lokalni twórcy i producenci będą mogli wystawić swoje produkty, zaprezentować swoje prace, a który po wystawieniu przygotowanego widowiska zakończy się zabawami integracyjnymi oraz ogniskiem. Końcowe wydarzenie poprzedzone będzie różnymi działaniami, m.in. sondą uliczną wśród mieszkańców, ogłoszonymi konkursami fotograficznymi i plastycznymi dotyczącymi TOLERANCJI i AKCEPTACJI oraz SAMOTNOŚCI. Ponadto uczestnicy wystawią dla mieszkańców „współczesne jasełka”, przeprowadzą akcje charytatywne oraz zorganizują kilka artystycznych happeningów ulicznych. Aby przygotować się do realizacji spektaklu teatralnego, układu tanecznego oraz przeprowadzenia sondy ulicznej i pokazu multimedialnego uczestnicy wezmą udział w warsztatach: teatralnych, tanecznych i filmowych.

Budżet projektu: 58120 zł

Dotacja: 36300 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Połczyna-Zdroju oraz Szwajcarii Połczyńskiej – Niezwykły Połczyn

Miejscowość: Połczyn-Zdrój

Ulica, nr domu i lokalu: Nowa 14/34

Kod pocztowy i Poczta: 78-320 Połczyn-Zdrój

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: świdwiński

Adres strony internetowej: http://niezwyklypolczyn.pl

#YOLO

Nowa 14, 78-320 Połczyn-Zdrój, Polska

Więcej