Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Z odwagą pokonamy siebie - 2019

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Uwolnić wiedzę w Wicku

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie przez młodzież umiejętności zjednywania sobie innych, pozyskiwania wsparcia społecznego oraz skutecznego planowania działań poprzez podejmowanie we współpracy z innymi szeregu inicjatyw, które łączy wspólna oś-ODWAGA.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20- 22 osób w wieku 13 lat.

Opis projektu:

Tematem przewodnim i osią projektu jest ODWAGA w różnych „odsłonach”, spinająca działania projektowe. Młodzież w miarę trwania projektu podejmować będzie różne działania wymagające od nich coraz większej odwagi – w kontaktach ze sobą, odwagi rozmawiania z nieznajomymi, przedstawicielami instytucji, władz gminnych, odwagi wyrażania swego zdania, proszenia o wsparcie, odwagi w wystąpieniach na forum, przełamywania lęków. Młodzi zorganizują symulację pożaru w czasie Dnia Fun Sportu we współpracy m.in. ze strażakami i harcerzami, zaproszą lokalną telewizję i udzielą wywiadu przed kamerą, zorganizują pokazy magii nawiązując kontakt z iluzjonistą, samorządem i rodzicami, przeprowadzą trzykrotnie akcje zbiórki na rzecz schroniska oraz zorganizują Flash mob- event własnego pomysłu, do którego zaproszą internautów. Młodzież założy swój blog, nagra filmy oraz przeprowadzi wywiad na żywo.

Budżet projektu: 50600 zł

Dotacja: 40000 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Uwolnić wiedzę w Wicku

Miejscowość: Wicko

Ulica, nr domu i lokalu: Wicko 39

Kod pocztowy i Poczta: 84-352 Wicko

Województwo: pomorskie

Powiat: lęborski

Adres strony internetowej: http://www.uwolnicwiedze.yoyo.pl

Z odwagą pokonamy siebie

Wicko 39, 84-352, Polska

Więcej