Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

EKO: ferment - 2019

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Witalis

Cel:

Celem projektu jest wzmocnienie w młodych ludziach wiary we własne siły poprzez zapewnienie im możliwości odnoszenia sukcesów w organizacji i promocji własnych działań oraz w publicznej ich prezentacji za pomocą różnych narzędzi. Młodzież spróbuje swoich sił w nowych aktywnościach, nauczy się skutecznego wyznaczania celów i realizowania ich w pracy zespołowej, między innymi poprzez zjednywanie sobie sojuszników.

Odbiorcy projektu:

Grupa 22 osób w wieku 15-19 lat.

Opis projektu:

Projekt „EKO: ferment” jest połączeniem sprawdzonych metod z realizacji projektu Żuławy na Warsztat! RS OKG 2017 (prowadzenie własnych warsztatów połączone z wyjazdami i nawiązywaniem nowych znajomości, organizacją gier terenowych, tworzeniem murali) z aktywnościami nastawionymi na promocję działań młodzieży, takimi jak tworzenie materiałów na rzecz przemyślanej kampanii społecznej, czy organizacją happeningów w zakresie problemu dewastacji Ziemi. Młodzież stworzy scenariusz gry terenowej z kompletem materiałów; gadżety i fanpege promujący postawy zero waste; zorganizują wyjazdy na autorskie warsztaty; stworzą co najmniej pięć EKOmurali; wydadzą materiały promocyjne (filmiki, ulotki itp.).

Budżet projektu: 53600 zł

Dotacja: 40000 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Witalis

Miejscowość: Lisewo Malborskie

Ulica, nr domu i lokalu: ul. 10 Marca

Kod pocztowy i Poczta: 82-224

Województwo: pomorskie

Powiat: malborski

Adres strony internetowej: –

EKO: ferment

10 Marca 51, 82-224 Lisewo Malborskie, Polska

Więcej