Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Klucz do… - 2019

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Krypnie Kościelnym

Cel:

Celem projektu jest rozwój kompetencji społecznych młodzieży, tj. umiejętność skutecznego planowania, poznanie swoich mocnych i słabych stron, współpraca w grupie, wiara w siebie, odwaga w wyrażaniu siebie poprzez szereg aktywności, tj. taniec, aktorstwo, organizowanie wydarzeń, wyjazdów.

Odbiorcy projektu:

Grupa minimum 20 osób w wieku 13-19 lat.

Opis projektu:

Główną osią projektu jest artystyczne „podróżowanie” po świecie za pośrednictwem tańca, muzyki i sztuk kulinarnych. Zdobyta wiedza i umiejętności podczas warsztatów tanecznych, muzycznych, aktorskich i z charakteryzacji przyczyni się do realizacji przez młodzież szeregu działań o tematyce podróżniczej, takich jak: organizacja przez młodzież „Spotkań podróżniczych” dla mieszkańców, przeprowadzenie zajęć edukacyjnych dla dzieci, wyjazdy, opracowanie gry karcianej, wystawienie tanecznego spektaklu finałowego, organizacja wystawy fotograficznej i akcji promocyjnych.

Budżet projektu: 47950 zł

Dotacja: 33400 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Krypnie Kościelnym

Miejscowość: Krypno Kościelne

Ulica, nr domu i lokalu: Krypno Kościelne 3

Kod pocztowy i Poczta: 19-111 Krypno

Województwo: podlaskie

Powiat: moniecki

Adres strony internetowej: http://gminakrypno.pl/biblioteka

Klucz do…

Krypno Kościelne 3, 19-111, Polska

Więcej