Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kids With Cams. Oczami młodych - 2019

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Form Różnych

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie przez uczestników umiejętności planowania i organizowania różnorodnych inicjatyw, wydarzeń i pozyskiwania partnerów do ich realizacji oraz nabycie umiejętności pracy w grupie oraz odkrycie przez uczestników własnego potencjału twórczego i umocnienie wiary we własne siły.

Odbiorcy projektu:

Grupa 22 osób w wieku 14-18 lat.

Opis projektu:

Temat wiodący projektu to filmowe i fotograficzne spojrzenie przez młodzież na otaczającą ich rzeczywistość i lokalną społeczność. Uczestnicy stworzą grupę filmową Kids With Cams, w ramach której zrealizują trzy cykle fotografii portretowej i reportażowej; stworzą min. 7-odcinkowy cykl dokumentalny poświęcony społeczności Łańcuta, jedną etiudę fabularną, której akcja osadzona zostanie w Łańcucie, a w role wcielają się mieszkańcy miasta; stworzą mural o tematyce filmowej; zorganizują plenerową noc filmową oraz zorganizują wyjazd na festiwal filmowy. Działania te poprzedzone zostaną warsztatami w działaniu i wyjazdami edukacyjnymi. Poprzez twórcze działania młodzież pozna swoje środowisko i zobaczy je z innej perspektywy. Wydarzenia otwarte dla mieszkańców i inne działania będą obracały się wokół tematyki filmu i fotografii, dając młodym pole do zyskania wszechstronnych umiejętności społecznych.

Budżet projektu: 50000 zł

Dotacja: 33000 zł

Rocznik: 2019

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Form Różnych

Miejscowość: Łańcut

Ulica, nr domu i lokalu: Os. Sikorskiego 1 m. 9

Kod pocztowy i Poczta: 37-100 Łańcut

Województwo: podkarpackie

Powiat: łańcucki

Adres strony internetowej: http://www.facebook.com/Stowarzyszenie.Form

Kids With Cams. Oczami młodych

Osiedle Sikorskiego 7, 37-100 Łańcut, Polska

Więcej